Новини » Економіка 27 жовтня, 2017, 16:21
У ДТЕК переведуть енергоблоки із антрациту на газове вугілля
Фото: dtek.com
Фото: dtek.com

Придніпровська ТЕС завершила переведення енергоблоку №7 на спалювання вітчизняного вугілля газової марки.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Так, сьогодні, енергоблок потужністю 150 МВт включили у мережу.

«Переведення Придніпровської ТЕС на газову марку вугілля – перший подібний проект для компанії ДТЕК. Він є ключовим дією компанії в рамках реалізації програми по зниженню залежності від антрациту. Реалізація проекту зайняла шість місяців», – йдеться у повідомленні.

У середині листопада планують запустити ще один енергоблок на газовому вугіллі. Це гарантує стабільне виробництво електроенергії та подачу тепла до Дніпра.

Переведення двох блоків ТЕС на газове вугілля допоможе зекономити близько 90 тисяч тонн імпортного.

«Головна відмінність газового вугілля від антрациту – підвищений вихід летючих речовин і високий рівень запалення. Тому ми переоснащуємо пилосистеми енергоблоків так, щоб забезпечити достатній рівень пожежної безпеки під час приготування і подачі палива в котел», – розповів директор з генерації «ДТЕК Енерго» Сергій Куріленко.

Переоснащення ТЕС на вугілля марки Г одночасно дозволить зменшити шкідливі викиди в атмосферу. Скорочення викидів в порівнянні зі спалюванням антрациту по кожному з переведених енергоблоків становитиме близько 1,1 тис тонн.

Нагадаємо, 15 березня DTEK Energy Group заявила про захоплення бойовиками так званих «ДНР» і «ЛНР» всіх активів «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

Саме на захоплених підприємствах видобувався дефіцитний антрацит, який до цього постачався на ТЕС, що знаходяться на підконтрольній українському уряду території.

Як повідомлялося, ДТЕК почав поставки вугілля газової групи із США для покриття дефіциту палива на опалювальний сезон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 10:54 :07