live
Новини » Львів 144

Львівщина демонструє великий потенціал в агропромисловому секторі, – посол Кореї

Посол Кореї в Україні Лі Янг Гу під час економічного форуму у Львові. Фото ZIK
загрузка...
загрузка...

У п’ятницю, 27 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, який взяв участь у Міжнародному економічному форумі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Очільник області привітав почесного гостя і зазначив, що Львівщина є безпечним регіоном для залучення інвестицій і розвитку нових підприємств.

«Ми вчора відкрили завод «Бадер-Аунде», а також вітрову і сонячну електростанцію, і для нас дуже важливо, щоб у цих напрямках ми могли співпрацювати із Республікою Корея», – підкреслив Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу висловив вдячність за запрошення на Міжнародний економічний форум і підкреслив, що Львівщина є сприятливим середовищем для створення індустріального аграрного парку, на базі якого б розташувались підприємства з переробки сільськогосподарської продукції.

«Корея братиме участь у розвитку України і області. Львівщина демонструє великий потенціал в агропромисловому секторі, великим проектом було б створення індустріального парку», – підкреслив Лі Янг Гу.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що Львівщина готова до співпраці і розвитку нових напрямків в агросекторі.

«Агросектор в Україні показує хорошу динаміку, у нас є ділянки земель, на яких можна вирощувати чисті культури, ми б дуже хотіли, щоб корейські компанії із своїми технологіями співпрацювали з нами, і ми можемо говорити про спільний розвиток ягідництва, фруктів, лікарських рослин, і я вважаю, що аграрний комплекс Львівщини на сьогодні показує хороші результати», – наголосив Олег Синютка.

Окрім того, сторони домовились про співробітництво в освітній сфері, а саме налагодження партнерських зв’язків між навчальними закладами Львівщини та Республіки Корея, сфері енергозбереження та розвитку медицини.

Loading...
Loading...
Loading...