п'ятниця, 27 жовтня, 2017, 20:57 Політика
Іллєнко: В Україні досі процвітає бізнес російських олігархів

Щодо санкцій проти Росії послідовною має бути передусім українська влада, яка досі не відмовилася від бізнесу та інтересів у РФ, але при цьому продовжує вимагати від Заходу посилення санкцій.

Таку думку висловив народний депутат України Андрій Іллєнко у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Україна як держава має бути послідовною у своїх діях. Адже коли ми говоримо про санкційний економічний тиск на Росію, то це безумовно дуже дієвий інструмент світового співтовариства. Але для того, щоб ми могли серйозно говорити із західними партнерами і переконувати їх, що потрібно посилювати тиск на Росію, то необхідно, щоб і українська влада була послідовна у цьому питанні», – зауважив Андрій Іллєнко.

Натомість, додає депутат, і дотепер, на четвертий рік війни з Росією, в Україні процвітає бізнес російських олігархів, які контролюють низку стратегічних підприємств, таких як обленерго, облгази та інші.

«Поки не будуть введені реальні повномасштабні санкції проти російського і колабораціоністського проросійського бізнесу саме в Україні, і поки не зникнуть подвійні стандарти, коли українська влада з одного боку торгує з Росією і має там свій бізнес та інтереси, а з іншого – їде до Європи і вимагає посилення санкції проти Росії, доти позиція України як держави виглядатиме абсолютно непереконливо», – наголосив Іллєнко.

На думку депутата, така позиція влади ні з економічного, ні з морального погляду не є припустимою. До того ж, будь-який ресурс, який має Росія сьогодні, або вже використовується, або буде використовуватися проти України у найкритичніший момент.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 09:07 :25