Новини » Львів 27 жовтня, 2017, 13:30
Чи не абсурд? Йдуть дощі й снігопади, а у Львові монтують вуличні меблі для гри в шахи і нарди
Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада вирішила перетворити шахи на зимовий вид спорту для мешканців так званого «Розумного мікрорайону» міста.

Прес-служба Львівської міської ради повідомляє, що у Франківському районі міста встановили п’ять комплектів з майданчиками для гри в шахи та нарди.

Такі вуличні комплекти складаються зі столика, двох лавок, двох стільців, дошки для гри в шахи і для гри в нарди. Вартість таких вуличних меблів склала 158 тис. гривень.

«У нашому районі – у «розумному мікрорайоні» на Науковій – встановили вуличні дошки для гри в шахи і нарди. Таких комплектів, які включають 2 лавочки, 2 стільці, стіл та дошки для гри в шахи і нарди, встановили 5, вартість кожного – 31,6 тис. гривень. Ці роботи виконали у межах реалізації проекту «Розумний район», – зазначив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

Нагадаємо, на сесії депутатів Львівської міської ради було прийнято програму з розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2017-2020 роки, з метою популяризації цього спорту. Впродовж наступних трьох років залучають дітей шкільного віку до занять гри в шахи через діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах Львова шахових гуртків та проведення спільно з Львівською обласною федерацією шахів заходів «Шкільна ліга з шахів». Програма охоплює всіх дітей шкільного віку з пріоритетом на залучення дітей 1-4 класів.

Довідка

«Розумний район» – це міська ініціатива, у рамках якої один із мікрорайонів Львова обладнують цифровими, інноваційними сервісами.

Читайте також: Посеред вул. Коновальця у Львові утворилося провалля

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:29 :23