четвер, 26 жовтня, 2017, 17:45 блоги Політика
Західні партнери мають основу для дотискання Кремля
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Дуже конструктивна розмова відбулася в української делегації з радником президента Франції Еммануеля Макрона з дипломатичних питань Etienne de Gonneville.

Обговорили важливість трансатлантичної єдності, посилення зусиль США (напрацювань Курта Волкера) та активізації Нормандського формату після минулих виборів у Франції й Німеччині і продовження Верховною Радою ще на рік «замороженого» закону про особливості самоврядування на Донбасі».

Дипломати та західні партнери мають основу для дотискання Кремля.

Подякувала за санкції, за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, за принципову позицію президента Макрона щодо російських пропагандистських інструментів, як «Спутнік».

Україна буде рада бачити президента Франції в Києві.

Також разом з литовськими друзями представили a New European investment plan for Ukraine, який створює додаткову мотивацію в Україні продовжувати реформи, покращувати інвестиційний клімат і, відповідно, зацікавлення і французьких компаній збільшити присутність в Україні.

Але головне – посилення безпеки в Європі через стримування РФ на Східних кордонах континенту.

Із сайту Посольства України в Франції:

24-25 жовтня в Парижі перебувала делегація українських та литовських парламентаріїв у складі голови Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Г.Гопко, народних депутатів України О.Єднака та В.Романюка, заступника голови Сейму Литви, екс-прем’єр-міністра Г.Кіркіласа, віце-президента Комітету з європейських справ Сейму Литви, екс-прем’єр-міністра А. Кубілюса з метою презентації «Нового європейського плану для України».

Ініціатива передбачає інвестиції в реальний сектор економіки України, а також підтримку реформ, спрямованих на економічне зростання України, створення нових інструментів фінансування інвестицій, а також підтримку малого та середнього підприємництва.

У рамках візиту делегація провела зустрічі в Адміністрації Президента Франції, комітетах у закордонних та європейських справах Національних Зборів та Сенату Франції, Міністерстві економіки та МЗС Франції. Члени делегації також мали змогу представити ініціативу Послам ключових європейських країн та провідним французьким експертам.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 16:05 :31