четвер, 26 жовтня, 2017, 12:21 Регіони
У Луцьку замість дитсадка збудують церкву

Луцька міськрада дозволила збудувати на території спального 40 мікрорайону церкву УПЦ КП.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Як зазначили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради, аби вирішити питання будівництва церкви, депутати дозволили коригувати проект детального плану території 40Ж-2 мікрорайону.

Депутат міськради Євгеній Ткачук повідомив, що Волинська єпархія УПЦ КП звернулася з проханням надати дозвіл на коригування генплану на цій території з метою будівництва дитячого храму із дошкільним закладом духовного виховання. Він додав, що це буде унікальний проект, аналогів якому в Україні ще немає. Окрім дитячого храму, планують збудувати дитячий майданчик, облаштувати сквер для прогулянок та сімейного відпочинку із дітьми.

Після затвердження генерального плану території із мешканцями мікрорайону проведуть громадські слухання.

Щоправда, таке рішення викликало чимало критики від лучан у соцмережах. Адже згідно з генеральним планом міста, тут мали звести дитячий садок.

«Це лише гарна картинка, яка не буде такою у реальності. Перед тим, як земельну ділянку виділяти, варто було б громаду дозволу запитати. Це стало схожим на неоподаткований бізнес, який дуже вигідний для деяких «прихожан», – пише лучанка Наталія.

«Ще один торговий центр з продажу свічок, там ж навколо і так біля 4 таких є», – зазначив Влад.

«Мало храмів? Краще б насправді ініціювали зведення дитсадка!!!! Бо діти скоро у три поверхи спатимуть!!!!» – обурюється Ірина.

Тим часом Євгеній Ткачук у Facebook заявив, що зведення дитсадка там – нереальне.

«Деякі засоби масової інформації зараз активно поширюють статті під заголовком: «Замість садка – церква». Однак це твердження хибне і не коректне. Насправді у цьому районі будівництво дитячого садка неможливе через нестачу території і відсутність належних умов, які вимагаються для будівництва дитсадка згідно із законодавчими положеннями. Та й необхідних коштів у бюджеті міста на такі цілі не передбачено», – заявив депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:24:44