середа, 25 жовтня, 2017, 22:35 Політика
Розенблат переказав зміст розмови під час зустрічі з Грановським та «багатьма іншими»

Під час зустрічі із Олександром Грановським та багатьма іншими депутатами нардеп Розенблат просив, щоб із нього зняли депутатську недоторканність і він отримав можливість захистити себе у суді.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK запевнив народний депутат України Борислав Розенблат.

Гість програми розповів, як він уявляє своє подальше політичне майбутнє. З його слів, воно залежатиме від вироку суду. Борислав Розенблат також додав, що рішення щодо того, балотуватиметься він на наступних виборах, а чи ні, він прийматиме після вироку Феміди. Депутат каже, що він готовий до того, що його можуть засудити. Разом з тим, він заявив, що нинішні рішення судів викликають великий сумнів.

На його думку, в Україні слід прийняти закон про лобіювання. На запитання, який відсоток серед його колег-нардепів займаються так званим чорним лобіюванням, Борислав Розенблат зауважив, що у кожного з обранців за спиною є якийсь бізнес, якісь інтереси.

«Нема таких депутатів, які б’ють себе у груди, рвуть на собі сорочку і розповідають, що вони живуть тільки за ті гроші, які вони отримують у Верховній Раді України. Якщо таких є 10 депутатів, я вважаю, не більше. Ну, 20-ть. П’ять відсотків. І більше я не знаю. Але всі мають, чи своїх родичів, чи близьких, які займаються…», – каже гість програми.

Нардеп додав, що лобізмом займаються багато обранців, проте у цього не вбачає нічого поганого, проте наголошує, що в Україні слід прийняти відповідний закон. Борислав Розенблат також запевнив, що жодного компромату на НАБУ чи владу не має.

Гість програми пояснив, для чого зустрічався із головою підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Олександром Грановським перед голосуванням щодо зняття із нього депутатської недоторканності.

Борислав Розенблат розповів, що на зустріч із Грановським він прийшов разом зі своїм адвокатом.

«Ми з ним зустрічалися, бо я хотів йому розповісти свою правову версію, тому що він заступник голови Комітету ВРУ з питань правосуддя та суддівської.. не пам’ятаю назву цього комітету, але він займається суддівською реформою», – зазначив гість програми та запевнив, що жодної мети не переслідував і пан Грановський жодним чином допомогти йому не може.

«Я підходив до багатьох своїх колег, до багатьох фракцій. Я розмовляв із паном Ляшком. У мене було багато зустрічей із людьми. Я розповідав свою версію того, що сталося», – пояснив нардеп та додав, що усіх просив, щоб із нього зняли депутатську недоторканність.

Гість програми також запевнив, що ані у нього, ані в його дружини немає німецьких паспортів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 10:50 :54