середа, 25 жовтня, 2017, 21:35 Політика
Розенблат: дії працівників НАБУ фактично були грабежем

НАБУ не показало ні рішення суду, і не назвали жодних підстав для того, щоб мене обшукувати.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Розенблат.

«Я вважаю, що в літаку мене пограбували, оскільки дії працівників НАБУ фактично були грабежем. Вони відібрали у мене паспорти, мобільні телефони, іншу техніку, та прикраси, які я віз на подарунок. Зокрема прикраси – це були три ювелірні невеликі набори для моїх племінниць та сестри на загальну суму 47 тисяч гривень», – розповів Борислав Розенблат.

Депутат пояснює, що залишив літак, оскільки в нього забрали усі документи – це дипломатичний та звичайний біометричний паспорти.

«НАБУ не показало ні рішення суду, і не назвали жодних підстав для того, щоб мене обшукувати. Свою поведінку НАБУ аргументувало «невідкладними слідчими діями», – зазначив Розенкблат.

Також політик зауважив: те, що НАБУ зайшли на літак іноземних авіаліній – уже є порушенням, адже вони не мали права цього робити.

«Якби це було або моє помешкання, або моя власність, то НАБУ мало б право зайти. І навіть за певних особливих обставин, вони мали б право обшукувати тільки літак, але не мене особисто. Тому в п’ятницю я подав заяву до прокуратури на незаконні дії працівників НАБУ», – підкреслив Борислав Розенблат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:28 :15