Новини » Світ 25 жовтня, 2017, 8:56
Китайська «панда-дипломатія»: Фінляндія неохоче приймає подарунок Сі Цзіньпіна
Фото: pixabay.com/skeeze
Фото: pixabay.com/skeeze

Жителі невеликого муніципалітету в Північно-Західній Фінляндії намагалися через суд зупинити передачу Китаєм панд до місцевого зоопарку. А на передодні, директор зоопарку Егтярі, куди повинні були доставити дорогих тварин з Піднебесної, пішов зі своєї посади. Щоправда, причини звільнення не називаються.

Про це передає Фонтанка.

Водночас у заяві підкреслено, що відставка директора ніяк не вплине на підготовку до прийняття двох гігантських панд з Китаю.

У квітні цього року голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін на зустрічі зі своїм колегою Саулі Нііністе розповів, що фінський зоопарк в Егтярі отримає в якості подарунка панд з Піднебесної.

Фінські журналісти заявили, що лідер Китаю застосував так звану «панда-дипломатію», яка полягає в тому, що Китай використовує цих рідкісних тварин в якості дипломатичних подарунків.

Жителі невеликого муніципалітету в Північно-Західній Фінляндії намагалися через суд зупинити передачу дорогих тварин. Тільки вкладення в будівництво інфраструктури для панд обійдуться в 8,2 млн євро.

Нагадаємо, що в Берлінському зоопарку обживається пара панд, яка нещодавно прибула з Китаю

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 07:30 :10