live
Новини » Львів

Військове містечко перейде у комунальну власність Яворова

Занедбане військове містечко нарешті перейде у комунальну власність Яворова

Про передачу в комунальну власність об’єктів житлового фонду та інженерної інфраструктури 53-го військового містечка йшла мова в Яворівській міській раді, під час робочої наради під керівництвом міського голови Павла Бакунця.

Про це повідомив сьогодні, 24 жовтня, власкор IA ZIK.

У розмові взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, обслуговуючих підприємств міста, представники Яворівської КЕЧ району та Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

Сторони обговорили питання щодо передачі у комунальну власність міста майна 53-го військового містечка, себто – житлові будинки, каналізаційні насосні станції і очисні споруди, мережі водопостачання, трансформаторні підстанції і електричні мережі, газопровід, а також говорили про так звані «КЕЧівські будинки» і територію, водяні свердловини і насосну станцію, які ще залишаються на балансі Збройних сил України.

У коментарі власкорові IA ZIK міський голова Яворова Павло Бакунець наголосив, що вже  найближчим часом на баланс міста перейде 22 будинки 53  військового містечка і комунікації.

«А це означає – додаткове навантаження на міський бюджет. Адже зовнішній і внутрішній стан будинків, інженерних мереж залишає бажати кращого. Отож роботи в цьому мікрорайоні для міської влади вистачає. Але мусимо впоратися. Бо тут живе близько 3 тисяч мешканців, серед яких – родини учасників АТО, сироти та вдови захисників Вітчизни, ветерани ЗСУ. Для них ми зобов’язані зробити чимало добрих справ», – переконаний мер Яворова.

 Loading...
Loading...
Loading...