вівторок, 24 жовтня, 2017, 12:29 Світ
У США представили на огляд прототипи стіни для кордону з Мексикою
Фото: golos-ameriki.ru
Фото: golos-ameriki.ru

Через дев’ять місяців після вступу на посаду президента Дональда Трампа біля кордону з Мексикою з’явилися перші відчутні ознаки прогресу у виконанні однієї з його центральних передвиборних обіцянок – побудови стіни на кордоні з Мексикою.

Про це пише «Голос Америки».

У парі кілометрів від жвавого прикордонного переходу Отай Меса в Сан-Дієго з’явилися вісім конструкцій з бетону і сталі, що досягають 9 метрів у висоту. Це зразки тієї міцної стіни, яка, як обіцяє Трамп, одного разу сягне по всій довжині південного кордону США, від Каліфорнії до Техасу.

Чи стануть якісь з цих восьми прототипів, побудованих у вересні, частиною цієї стіни, поки неясно. Конгрес США досі не виявляє особливого інтересу до виділення грошей на будівництво, яке, за деякими оцінками, обійдеться в 21,6 мільярда доларів.

Проте, представники прикордонної служби в понеділок вітали новий крок у виконанні обіцянки Трампа, який отримав широку підтримку виборців та завдяки якій він, можливо, і був обраний президентом.

«Нашій нинішній інфраструктурі вже набагато більше 20 років», – пояснив Рой Віяреал, заступник головного патрульного агента сектора Сан-Дієго прикордонної патрульної служби США в ході прес-туру.

«Чи є необхідність в її поліпшенні? Звичайно ж», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 14:33:05