вівторок, 24 жовтня, 2017, 8:44 Львів
У Дрогобичі проблему несанкціонованої торгівлі алкоголем вирішуватимуть спільними зусиллями

У Дрогобичі під час чергового засідання сесії міськради було порушено проблему несанкціонованої торгівлі алкогольними напоями на території міста.

Депутати наголошували, що неодноразово про місця, де торгують алкоголем з-під прилавку, писали місцеві журналісти. Окрім того, активістами на відео було зафіксовано факт порушення законодавства – несанкціонованого продажу алкоголю та повідомлено про це у поліцію. Такі ж факти було зафіксовано й на місцевому ринку та в інших місцях.

Питання про несанкціоновану торгівлю алкоголем на території міста обговорювали й на засіданні Координаційної ради блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, про що доповів її голова, депутат міської ради Роман Курчик. Він закликав міського голову Дрогобича Тараса Кучму провести спільну нараду за участю керівництва міста, представників виконавчої гілки влади, податкової інспекції, правоохоронних органів, представників громадських об’єднань міста та громадськості з цього питання.

Своєю чергою, міський очільник Тарас Кучма висловив подяку громадським об’єднанням, які намагаються протистояти цьому ганебному явищу у Дрогобичі, відтак анонсував проведення такої наради наприкінці жовтня, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:09:34