вівторок, 24 жовтня, 2017, 2:40 Економіка
Реструктуризація боргів не вирішує проблем тарифів, – Удовиченко

Реструктуризація боргів за комунальні послуги не може вирішити проблеми заборгованості, тому що справа у тарифній політиці.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів президент Клубу мерів Володимир Удовиченко.

«Вся Україна в боргах. Сьогодні вже є закон про реструктуризацію боргів на п’ять років. При чому прийняття рішення йде на рівні міських рад. Реструктуризують всі борги, а далі треба розбиратись де бюджетні борги, а де населення. Хоч є ця реструктуризація, але вона не вирішує головної проблеми – тарифної політики, ціни на газ і як вона формується», – зазначив Удовиченко.

Окрім цього, гість програми нагадав, що є велика частина населення, яка не отримала субсидії. Ця частина не зможе заплатити за комунальні послуги, оскільки тарифи на них занадто високі.

«На місцевому рівні не будуть приймати цих тарифів, бо кожен мер, кожен виконком, кожна рада буде оглядатись, що є люди, які не можуть сплачувати такі тарифи. Тому що одна читана населення має субсидії, а інша частина під субсидії не потрапляє. Вчителі, лікарі і багато сімей не потраплять під субсидію, тому вони витрачають свої кошти не на харчування дітей, а на комунальні послуги із такими тарифами», – переконаний президент Клубу мерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:09:43