Новини » Економіка 24 жовтня, 2017, 14:54
На Львівщині фермери можуть отримати відшкодування вартості тварин

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочинає реалізацію Державної програми підтримки галузі тваринництва.

Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.

На виконання Державної програми підтримки галузі тваринництва з Державного бюджету України у 2017 році на виплату часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців,племінних вівцематок, баранів, ярок виділено 11655 тис. грн.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 (із змінами), бюджетні кошти спрямовуються суб’єктам господарювання – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені тварини у період з 1 жовтня попереднього року 30 вересня поточного року.

Відшкодуванню підлягає до 50% вартості тварин, але не більше ніж:

 • 12000 гривень за одну голову для великої рогатої худоби;
 • 2400 гривень за одну голову для свиней;
 • 2000 гривень за одну голову для овець.

Для отримання часткового відшкодування вартості тварин суб’єкти господарювання до 5 листопада подають комісії такі документи:

Якщо тварини вітчизняного походження:

 • заявку (у двох примірниках) за формою, затвердженою наказом Міністерством аграрної політики та продовольства України від 01.12.2015, № 459;
 • довідку про відсутність (наявність) заборгованості із сплати податків і зборів;
 • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
 • засвідчені підписом керівника, скріпленим печаткою (за наявності) суб’єкта господарювання копії відповідних платіжних документів;
 • акт про передачу (продаж) і закупівлю худоби за договором (крім тварин, що були ввезені у режимі імпорту);
 • копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) (на останню звітну дату на момент подання документів);
 • виданий у встановленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
 • копії племінних свідоцтв (сертифікатів) або сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів, засвідчені підписом керівника, скріпленим печаткою (за наявності) суб’єкта господарювання.

Суб’єкти господарювання, які закупили телиці, нетелі та корови вітчизняного походження, що походять з неплемінних стад, подають копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг, річна) щодо продуктивності тварин відповідного неплемінного стада станом на 1 січня року, що передує року, в якому були закуплені тварини, засвідчену підписом керівника, скріпленим печаткою (за наявності) суб’єкта господарювання – власника неплемінного стада;

письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі зменшення поголів’я станом на 1 січня двох наступних років з урахуванням приросту та обсягу закупівлі;

Якщо тварини ввезені у режимі імпорту, крім документів зазначених у пункті 1, також подають копії документів:

• відповідного контракту;

• рахунка-фактури (інвойсу), платіжних документів, сертифікатів;

• митної декларації.

Заявка та необхідні документи приймаються до 5 листопада комісією департаменту агропромислового розвитку за адресою: м. Львів, просп. В. Чорновола, 57.

З постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 із змінами та формою заявки можна ознайомитись на сторінці департаменту в розділі «Програми» на сайті Львівської облдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 09:50 :01