live
Новини » Регіони

Муніципали не знайшли власників третини контейнерів на Центральному ринку Луцька

У Луцьку представники влади продовжують переговори із підприємцями, що торгують на Центральному ринку.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету.

Як зазначив голова робочої групи, депутат міськради Андрій Козюра, минулого разу було доручено управлінню розвитку підприємництва та реклами провести облік торгових контейнерів та визначити їх власників, зобов’язавши підприємців надати відповідні правовстановлюючі документи. А департамент муніципальної варти отримав доручення здійснити виготовлення та розміщення оголошень із попередженням про необхідність з’явитися в управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради до та надати підтверджуючі дані про здійснення підприємницької діяльності та зразок реєстраційної форми.

Виконувач обов’язків начальника управління розвитку підприємництва та реклами Тетяна Чемерис повідомила, що на ринку є 390 контейнерів. При цьому в управління із наданням документації звернулися 168 підприємців. З них 101 є власником одного контейнера, а решта володіють двома і більше тимчасовими спорудами.

Наразі не встановлено власників 125  торгових контейнерів, адже вони не звернулися до управління, щоб подати заявку на підтвердження даних до реєстру підприємців, які торгують на ділянці Центрального ринку. Водночас працівники департаменту муніципальної варти також інформували усіх підприємців про необхідність подання правовстановлюючих документів, розклеївши оголошення на контейнерах.

Андрій Козюра зауважив, що 125 тимчасових споруд, які не були зареєстровані за відповідним зразком в управлінні розвитку підприємництва та реклами, розміщені та території ринку незаконно.

Під час обговорень прийняли рішення у 10-денний термін повторно повідомити суб’єкти господарювання подати відповідні документи про законність ведення підприємницької діяльності в управління розвитку підприємництва та реклами, аби власники 125  незареєстрованих контейнерів мали додаткову можливість це зробити.

Також на засіданні було доручено управлінню архітектури та містобудування та управлінню земельних ресурсів міської ради напрацювати протягом 10  днів можливі варіанти розміщення ринку площею 0,5-0,6 га, залучивши до цього процесу підприємців та усіх зацікавлених.Loading...
Loading...
Loading...