Новини » Політика 24 жовтня, 2017, 11:15
Колишній регіонал Олійник вважає, що Аваков «здає» Порошенка мітингувальникам
Арсен Аваков і Петро Порошенко
Арсен Аваков і Петро Порошенко

Аваков явно «здає» Порошенка і антипорошенковський «майдан» розганяти не збирається.

Про це у себе на сторінці у Facebook написав один із колишніх лідерів Партії регіонів Володимир Олійник.

«Підрозділи МВС, залучені до забезпечення безпеки, не будуть вестися на провокації або розганяти активістів. Право громадян на протест закріплено в Конституції України», – заявив Арсен Аваков на вчорашньому брифінгу, цитує міністра МВС Олійник.

Він вважає, що «поки Аваков начебто «охороняє» гаранта».

«Але «охорона» Порошенка, підпорядкована МВС в будь-який момент може перетворитися в «конвой», – застерігає він.

«Ніякого конфлікту з президентом України я не маю – заявив Аваков. І дійсно – який конфлікт може бути між конвойним і конвойованим? Ніякого! Правда сам конвойний при цьому тремтить, побоюючись, що наступним «під конвоєм» поведуть його самого», – вважає Олійник.

Водночас колишній «регіонал» припускає, що Аваков, схоже, розуміє, що якщо Держдеп США відмовиться підтримувати Порошенка, то з високою ймовірністю туди ж відправиться він, як «відпрацьований матеріал».

«Але ключовим моментом можна вважати те, що такими ж «недоторканними», як і правоохоронці, Аваков оголосив учасників «майдану» під Верховною Радою. Тобто розганяти їх він не тільки не буде, але і не дозволить це зробити поки що слухняним Порошенкові силовикам», – прогнозує Олійник.

Нагадаємо, що вчора організатори акції протесту під Верховною Радою та міністр МВС Арсен Аваков обмінялися взаємними звинуваченнями, зокрема, щодо партнерства з Володимиром Олійником.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 08:49 :54