вівторок, 24 жовтня, 2017, 18:59 Політика
Голова Комітету визволення політв'язнів: На Коханівського здійснили напад

Напад на лідера батальйону ОУН Миколу Коханівського був очевидним. Нападники на чолі з Русланом Качмалою уже неодноразового погрожували Коханівському, що вони його посадять.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила голова Комітету визволення політв'язнів Тетяна Близнюк.

«Це боротьба за правду. Щодо розгляду справи Коханівського у Святошинському суді, то правда була на нашому боці з самого початку. Що відбулося? Справа в тому, що напад на Коханівського був очевидним. На Покрову помер один із бійців батальйону ОУН, який є переселенцем і проживав на Обухівській, 60.

З цього будинку переселенців хоче вижити угрупування, яке колись називалось батальйоном «Одін», а тепер «Дружинники безпеки життя». Керує ними Руслан Качмала. Вони давно нападають на переселенців. Якби не добровольчий рух ОУН та Коханівський, людей би вже давно виставили на вулицю», – розповіла пані Близнюк.

За словами гості програми, нападники вже неодноразово погрожували. Зокрема, Руслан Качмала і представники його угрупування казали, що вони зареєстровані в МВС, що вони дружинники і посадять Коханівського. 

«Зрештою, вони вибрали найбільш підлий момент, коли помер Фізрук. У суботу по ньому було 9 днів, на яких були Коханівський з дружиною. Після цього вони йшли від Обухівської до метро. На площі біля метро їх перепинили люди, які вже знімали інцидент на мобільні телефони.

Потім вони виставили відео, де нібито Коханівський сам напав після словесної перепалки. Згідно з законом він не мав права застосовувати зброю, але у Коханівського був вибір: бути побитим або захиститись. Ще збирають відеодокази з магазинів і там буде точно видно, що нападники бризнули в очі дружині Коханівського», – зауважила активістка.

Водночас, за словами ведучої програми, Микола Коханівський після повернення з лікарні швидко допомоги він зізнався, що першим напав на Руслана.

«Я на місці події не була, але я слухала, що каже дружина. Ми буваємо в ситуаціях, коли самі не можемо переповісти, що сталося.  Він може і пам'ятає, що перший його стукнув, але може в його свідомості й не відклалося, що в цей час його дружині бризнули балончиком. Що він мав в такому випадку робити? Прояснити ситуацію, чия версія правдива може лише відео», – вважає Тетяна Близнюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 17:23 :56