вівторок, 24 жовтня, 2017, 8:50 Львів
Дні добросусідства зблизили Турківщину із сусідами-поляками
Дні добросусідства зблизили Турківщину із сусідами-поляками
Дні добросусідства зблизили Турківщину із сусідами-поляками

У с. Лопушанка Турківського району Львівської області відбулися Європейські дні добросусідства. Це село гірського району для такої події вибрано не випадково – в майбутньому тут заплановано відкрити міжнародний пункт пропуску «Лопушанка-Міхновець».

Про це сьогодні, 24 жовтня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Прикордонні райони Львівщини та Польщі на черговому Дні добросусідства підтвердили прагнення розширити і зміцнити стосунки у різних сферах між двома європейськими народами-сусідами.

У цій важливій акції взяли участь керівники Підкарпатського воєводства, Бещадського повіту та ряду гмін Польщі, а з боку України –  голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, перший його заступник Микола Яворський, мешканці прикордоння, громадські, політичні активісти, молодь тощо.

За словами голови Турківської РДА Олександра Лабецького, проведення Європейських днів добросусідства це – налагодження українсько-польської дружби, взаємоповаги, взаєморозуміння, співпраця в інтересах двох народів.

Урочистості та особливої атмосфери дружби, єдності заходу додали мистецькі виступи найкращих творчих колективів та виконавців Турківщини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:35:15