вівторок, 24 жовтня, 2017, 3:30 Політика
Борислав Береза: У наступному році Донбас може повернутися до України

Уже зараз потрібно думати, що ми будемо робити із поверненими територіями, як відновлюватимемо їх і де братимемо на це гроші.

Таку думку висловив народний депутат України Борислав Береза у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Якщо бути відвертим, то законопроект про реінтеграцію Донбасу – це відповідь нашим західним партнерам, які дійсно хочуть бачити з боку України певні коки для того, щоб спецпредставник США Курт Волкер мав можливість під час перемовин тиснути на росіян», – зауважив Борислав Береза.

Також депутат вважає, що в наступному році Донбас дійсно може повернутися до України.

«Уже зараз потрібно думати, що ми будемо робити із поверненими територіями, як відновлюватимемо їх, де братимемо на це гроші та як змінювати думку людей, які 3 роки були під зомбуванням. Адже я на власному досвіді й спілкуванні знаю, що там люди перебувають в закритому агресивному інформаційному просторі», – наголосив Береза.

Відтак, уже зараз потрібно починати вирішувати подібні виклики, щоб бути підготовленими до будь-яких змін.

«На Донбасі люди зможуть повірити тільки справам, а от в гарячі промови політиків вірити вже ніхто не буде. Натомість зараз немає ні протоколів дій під час подібної ситуації, ні певних сценаріїв. І це питання не тальки до Кабміну та Верховної Ради, а також і до експертного середовища, яке також важливо залучати», – підсумував Борислав Береза.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:19:13