Новини » Економіка 23 жовтня, 2017, 18:40
Заступник київського міського голови: Місто стало заручником ситуації з «Київенерго»

Цей опалювальний сезон буде проведений ще за старими правилами, а далі Київ поверне собі контроль над стратегічним підприємством – «Київенерго».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) телефоном заявив заступник київського міського голови, секретар Київської міськради Володимир Прокопів.

Нагадаємо, на сьогодні у Києві 80% житлових будинків підключили до опалення. Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, донині не вирішене питання ціни на теплову енергію для бюджетних установ від ТЕЦ. Тому ці установи залишаються без опалення.

Володимир Прокопів заявив, що місто не може нести відповідальності за ситуацію, що склалася, якщо не має належних важелів впливу.

«У даному випадку в момент, коли «Київенерго» перестало бути комунальним і фактично місто втратило над ним контроль, місто опинилося у заручниках цієї ситуації, коли ми несемо відповідальність, але впливати на ситуацію не можемо. На щастя, наприкінці 2017 року цей договір завершується.

Цей опалювальний сезон буде проведений ще за старими правилами, а далі місто повертає собі контроль над цим стратегічним підприємством і таких ситуацій буде значно менше», – запевнив заступник київського міського голови.

Володимир Прокопів зауважив, що нині столична влада робить усе можливе, щоб увімкнути опалення у решті будинків у найближчий час, проте конкретної дати не назвав. 

Енергетичний експерт Сергій Дяченко наголосив, що слід змінювати підхід до ціноутворення. «Бюджетне дотування ціни – це завжди купа проблем», – каже Сергій Дяченко.

На його думку, слід відійти від цього. «Радикальна зміна – це відхід від системи дотування цін, тому що вона і так непрозора, а ще система субсидування, теж доволі непрозора, наклалася», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:20 :44