Новини » Світ

Єлисейська калюжа: у мережі гуляє відео, на якому пес Макрона мочиться в кабінеті президента

Як і інші французькі президенти, Еммануель Макрон розуміє важливість фотогенічної собаки у Єлисейському палаці. Його чорний лабрадор Немо – перший улюбленець французького президента, який прибув з притулку для тварин. З моменту його появи цього літа, він був сфотографований у садах та навіть брав участь у привітанні президента Нігеру Махамада Іссуфу.

Проте дворічний Немо набув ще більшою популярності на цих вихідних, коли підняв лапу і спокійно помочився на інкрустований камін в офісі Макрона під час зйомки зустрічі між президентом та молодшими міністрами, – інформує видання The Guardian.

У кадрі каналу TF1 три молодші міністри ведуть розмову в кабінеті Макрона про інвестиції в місто, коли Немо справляє нужду за ними. Макрон та міністри безпорадно спостерігають за процесом, поки собака не закінчить. «Я дивувався, що це за шум», – каже молодший міністр екології Брюн Пойрсон, який говорив у той момент, коли пес почав мочитися.

«Чи це трапляється часто?», – цікавиться Жюльєн Дорманджі, помічник Макрон. Макрон сміється, залишається на своєму місці і продовжує зустріч. «Ви викликали цілком незвичну поведінку у моєї собаки», – жартує він.

На відео не видно, хто прибирає за псом.

 

Регулярно позуючи для журналів зі своїми власниками, собаки французьких президентів не завжди дотримуються нелегкого стилю життя у Єлисейському палаці. Собаки Ніколя Саркозі завдали стільки збитків та погризли стільки історичних меблів, що після завершення президентського терміну Саркозі потрібно було витратити тисячі євро на реставраційні роботи, повідомляє дослідницький веб-сайт Mediapart.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIKLoading...