понеділок, 23 жовтня, 2017, 14:59 Політика
Єдиний позитив від мітингу під ВР – короткочасна стимуляція роботи Ради, – Богуш
Сутички між мітингувальниками та поліцією біля Верховної Ради України. Фото: УП
Сутички між мітингувальниками та поліцією біля Верховної Ради України. Фото: УП

Мітинг під Верховною Радою створив гарну картинку для російських ЗМІ. Адже бійками, які супроводжували це дійство, можна підкреслити вигаданий безлад в Україні.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив експерт у сфері стратегічних комунікацій Денис Богуш.

Усі нещодавні протести, як от мітинг під будівлею парламенту, створюють дуже «гарну» картинку для російського телебачення.

«Росіяни «аж пищать». Вони не мали можливості створити якусь провокацію, оскільки і в Києві, і в регіонах нормально працюють спецслужби. І тут розпочалась акція, де люди б‘ються. Тож цією картинкою можна показати, ніби в Україні – безлад, немає порядку, а сама держава – нелегітимна», – вважає Богуш.

Та в акції є і плюси – депутати, які раніше просто не ходили на роботу, почали з‘являтись у залі Верховної Ради та ухвалювати ті чи інші рішення.

«Думаю, що сам цей тиск став нормальною тряскою. Але акція зовсім нелогічна і, на жаль, не має нормального послідовного завершення. Тож серед плюсів, я бачу, що це може стати на короткий час нормальною стимуляцією роботи Верховної Ради. А серед мінусів – це несе дестабілізацію в країні та допомагає знайти гарну картинку російським ЗМІ», – підкреслив експерт.

Сама ж акція протесту, на його думку, уже завершилась. Тож її намагаються продовжити, розставивши багато напівпорожніх наметів.

«Акція вважається великою, якщо на екрані покажуть багато людей. Їх замінити можна лише великою кількістю наметів, які б створили ефект присутності натовпу. Зараз там живе по 2-3 особи», – розповів Богуш.

За його словами, більшість із цих мітингарів навіть не можуть пояснити, за що борються.

«Вони критикують Порошенка, але стоять під Верховною Радою. Якщо ви виступаєте проти Президента, то йдіть до його адміністрації, там теж є майданчик», – зазначив Денис Богуш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:38:30