понеділок, 23 жовтня, 2017, 21:45 Політика
Вінник: Організатори протестів під ВРУ не мають ніякого відношення до Майдану

Головне завдання організаторів акцію під Верховною Радою це переділ влади в країні. Ці люди не мали ніякого відношення до Майдану. Вони не розуміють його ідеології.

Про це розповів народний депутат України Іван Вінник в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Вчора Михеїл Саакашвілі, це такий грузинський емігрант в Україні, політичний кон’юнктурщик, який зазнав повного фіаско в себе на батьківщині і потім відмовився від грузинського громадянства, заявив, що потрібно розпустити Національну гвардію, бо вона захищає виключно президента. Я обурений цією ганебною заявою і хотів би йому нагадати, що в складі НГУ понад 200 загиблих в АТО на Донбасі. Добробати, які прийняли на себе перший удар війни проти України, були спершу легалізовані в складі НГУ. Таке зневажливе ставлення я категорично засуджую. Я з цього почав, аби люди зрозуміли, яка філософія тієї акції, яка відбувається під Верховною Радою. Дійсно керівники акції Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Єгор Соболєв, Міхеїл Саакашвілі формулюють певні законотворчі вимоги. Спершу їх було три, зараз з’явилась четверта пов’язана з законом про імпічмент Президента. Насправді вони лукавлять. Головне їхнє завдання це переділ влади», – вважає народний обранець.

На переконання пана Вінника, організаторів мітингів під Радою не цікавлять законодавчі вимоги, після четвертої може з’явитись п’ята, сьома чи десята.

«Це може геть не бути пов’язаним з політичним процесом, а може бути пов’язане з ринком землі. Їхня головна ідея полягала в тому, щоб в будь-який спосіб вийти на переділ влади та позачергові вибори. Саме тому вони намагалися дискредитувати владу включно з побиттям депутатів. Це все робилося виключно з метою того, що вони могли створити ситуацію, коли президент призначить позачергові вибори і ті обділені політичною владою сили «Батьківщина», «Самопоміч» і неіснуючий «Рух нових сил Саакашвілі» могли отримати більше влади», – зазначив гість програми.

За словами пана Вінника, Мустафа Найєм і його колеги, які спонукали до акції на пряме запитання, чи вони готові брати відповідальність за побитих людей та поліцейських, відповідають, що не готові.

«Вони готові брати відповідальність за те, що вони пропонували людям вийти на акцію. Вони напевне були готові брати на себе лаври, якщо б ця акція вдалась. Ці люди не мали ніякого відношення до Майдану. Вони не розуміють ідеології і суть Майдану, який двічі відбувався в Україні. Люди на Майдан виходили для забезпечення української ідентичності, для визначення нас як нації», – відзначив народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:32:35