понеділок, 23 жовтня, 2017, 16:09 Політика
Складно зрозуміти, хто справді є в опозиції, – експерт

Опозиційні сили, такі як «Опозиційний блок» та «Блок Юлії Тимошенко», насправді є провладними. Тому, дуже складно збагнути, хто із партій знаходиться на боці Президента. Проте, мітингом під ВРУ навряд чи керує Банкова.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) сказав політичний експерт Віктор Прошкін.

«Насправді, дуже складно зрозуміти, хто є опозицією в Україні. Зокрема, це стосується політичних сил у Верховній Раді. Оскільки навіть Радикальна партія Ляшка голосує за законопроекти, які подає Президент чи його фракція», – коментує гість.

На думку експерта, в Україні є дві партії, які позиціонують себе як опозиційні, але на ділі є провладними.

«Збагнути, де проходить лінія критичності думок політичних сил, мені не вдається. Проте, детально розглядаючи нинішню владу, вважаю, що у нас є провладні партії, які лише маскуються під опозиційні. Ними є «Опозиційний блок» та «Блок Юлії Тимошенко». Ми всі бачили, як вони реально голосують», – каже політичний експерт.

Віктор Прошкін підкреслює, що Адміністрація Президента не може оперувати діями Саакашвілі, як це зауважив член радикалів Олег Купрієнко.

«Я вважаю, що Банкова може користується протесаною акцією, але не координує її. Зрештою, виникнення мітингу – ситуація логічна, адже згідно останніх соціологічних даних, 80 відсотків людей не довіряють владі. Завдання парламентарів і Президента змінити цю ситуацію. Так, з одного боку, можливо надто багато поліції знаходиться на акції. Але із іншого, розуміючи, що у нас військовий конфлікт на Донбасі, ті засоби безпеки є виправданими», – коментує гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:42:47