понеділок, 23 жовтня, 2017, 13:51 Суспільство
Після смерті дружини я став майстром з манікюру, – колишній міліціонер

Олександр Вернигора пережив страшну ДТП, у якій загинула його дружина. Сам, маючи численні травми, дивом вижив. Поборовши страх і комплекси, чоловік почав нове життя, перш за все, втілюючи мрію коханої Валентини.

Його історію розповіли журналісти програми «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

До проекту звернулась Галина Гільд, яка хотіла здійснити заповітне бажання свого надзвичайного друга.

«Він великий молодець. Йому вдалось подолати величезні проблеми і не впасти духом», – характеризує героя програми Галина Гільд.

Колишньому міліціонеру Олександрові 27 років. Живе він у Василькові, що на Київщині, і працює майстром манікюру. Обрав чоловік цю професію через страшне горе. Два роки тому разом із дружиною потрапив у ДТП. Валентина, яка була на шостому місяці вагітності, загинула на місці.

«Дружина Саші миттєво померла, бо отримала перелом шийного хребця», – пригадує хрещена мати героя Тамара Веремій.

Сам чоловік дивом вижив. З численними травмами його доправили до лікарні, де він пробув понад півроку.

«Досі не можу збагнути, як все трапилось. У мене були вщент роздроблені таз і ліва нога, на правій нозі відірвана стопа, вибита колінна чашечка, поломані ребра, пробита легеня і численні травми голови», – розповідає Олександр Вернигора.

Протягом восьми місяців, які чоловік пробув у медзакладі, ніхто не наважився розповісти йому про смерть коханої.

«Звісно, ніхто правди не казав. Ми пояснювали, що Валя в реанімації. Вже згодом, коли брата виписували, психолог йому описав ситуацію», – коментує Марія Клименко.

Після лікарні, вдома, на Олександра чекав суд через смертельну ДТП, адже саме він був винуватцем аварії. Тоді чоловіка засудили на два роки умовно з позбавленням водійських прав.

«Розумієш, що в один момент можеш втрати все: починаючи від здоров’я, закінчуючи близькими людьми. Я залишився без рідної, роботи, друзів, авторитету, мав багато боргів і відчуття того, що знаходжусь на дні. Тоді я не їв, не спав, не виходив з дому, розвинув у собі багато комплексів і страхів», – розказує Олександр Вернигора.

Та із всіма негативними думками Олександр вирішив боротись. Він почав ремонтувати телевізори. Однак це була надто важка праця для його підірваного здоров’я. Тоді чоловік наважився здійснити мрію покійної дружини.

«Валя хотіла робити манікюр. Оскільки в мене не було ідеї чим зайнятись, то вирішив втілити її мрію», – пояснює Олександр Вернигора.

Чоловік прийшов до одного із місцевих салонів і запропонував там свої послуги. Олександр багато працював над собою, удосконалювався і навіть почав творчо підходити до своєї нової професії.

«Мені порекомендували цього майстра подруги. Зацікавило те, що манікюр робить чоловік та ще й у міліцейській формі! Я задоволена його роботою – все акуратно і якісно. Обов’язково прийду у цей салон ще раз», – ділиться клієнтка Олександра Юлія Ткаченко.

Олександр лише рік працює у салоні. Ще багато чого не знає, тому мріє про спеціальне навчання. Втілили це бажання журналісти проекту спільно із друзями Олександра, подарувавши йому курс у школі Анни Авраменко.

« У цій школі справді почерпну знання і стану професіоналом. Та що важливіше, я підійду до мрії своєї дружини. Гадаю, їй було б приємно мене зараз бачити», – каже герой проекту «Добрий ZIK» Олександр Вернигора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:06:38