понеділок, 23 жовтня, 2017, 23:05 Політика
Новинський: Конфлікт на Донбасі можна було зупинити ще на самому початку

Після Майдану влада повинна була приїхати на Донбас, щоб поговорити з людьми та спробувати максимально виконати їхні вимоги.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат з фракції «Опозиційний блок» Вадим Новинський.

«Ті люди, які прийшли до влади після революції, взяли на себе відповідальність за стан справ у країні. Але при цьому вини мали взяти відповідність не тільки перед своїм оточенням, але і перед усім народом. І абсолютно спокійно можна було зробити так, щоб конфлікту не було», – певен депутат.

Новинський переконаний, що навесні 2014 року, перед тим, як на Донбасі почали захоплювати обладміністрації, у великих містах населення виходило на мітинги з певними вимогами.

«У такій ситуації на мітинги мали приїхати або представники Верховної Ради, або уряду чи РНБО, щоб поговорити з людьми та спробувати максимально виконати їхні вимоги. І так елементарно конфлікт можна було зупинити ще на самому початку», – зазначив Новинський.

На думку колишнього громадянина Росії, люди із Донбасу не хотіли, щоб їм нав’язували любов до України, щоб змушували розмовляти українською мовою та шанувати інших, а не радянських героїв.

«Усі біли налякані Майданом і тими подіями, які відбулися після. Тому вимоги були як гуманітарні, так і адміністративні. Ніхто не хотів, щоб людей із Донбасу змушували любити Україну по-львівськи», – підкреслив Вадим Новинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:56:22