понеділок, 23 жовтня, 2017, 21:15 Політика
Нардеп Вінник пояснив, чому сини Порошенка і Авакова не воюють в АТО

Через гідне грошове забезпечення зараз є достатньо охочих на професійне проходження служби у ЗСУ. Саме ці люди забезпечують кістяк Збройних сил України.

Про це розповів народний депутат України Іван Вінник в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Я не буду говорити щодо Порошенка і Авакова, чому вони своїх синів не відправляють воювати. Наскільки мені відомо, як один, так і другий у свідомому віці. Із офіційних джерел Порошенків син приймав участь у АТО. Люди беруть участь у АТО або за покликом волі, в даному випадку підписують контракт із Збройними силами України і мають право служити керуючись законами і Конституцією України, або їх мобілізують під час відповідних черг мобілізації», – заявив політик.

Разом з тим, Вінник зауважив, що мобілізація зараз не відбувається, оскільки є достатня кількість охочих, які бажають проходити службу за контрактом у ЗСУ.

«Мобілізація зараз не відбувається, завдяки тому що Верховна Рада спільно з Кабінетом міністрів і президентом України були здатні забезпечити гідне грошове забезпечення. Зараз є достатньо охочих на професійне проходження служби у ЗСУ. Саме ці люди забезпечують кістяк Збройних сил України і які власне здійснюють безпекові заходи пов’язані зі стримуванням російської агресії», – впевнений гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:14:14