понеділок, 23 жовтня, 2017, 19:48 Політика
Леонід Козаченко: Мета акції протесту під Верховною Радою була досягнута

Мета акції протесту була досягнута, адже були подані відповідні проектні документи і вони були проголосовані. А от що далі буде із цими документами, це вже інше питання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від БПП Леонід Козаченко.

Гість програми розповів, що особисто він декілька разів зустрічався з учасниками акції протесту під Верховною Радою, зокрема, йому вдалося знайти із ними порозуміння.

«Більше того, я кілька разів проходив повз них і я не бачив ніяких загроз для себе. Адже для чого люди прийшли на Майдан, головна причина цього була озвучена, зокрема, щоби було прийнято три рішення», – зауважив нардеп.

За словами Леоніда Козаченка, вимоги мітингувальників в тій, чи іншій мірі були досягнутими.

«Мета акції була досягнута, адже були подані відповідні проектні документи і вони були проголосовані. А от що далі буде із цими документами, це вже інше питання. Тому мітингувальники можуть ставити перед собою завдання, що вони будуть стояти до того моменту, коли рішення не буде прийняте остаточно», – зазначив гість програми.

Водночас народний обранець наголосив, що потреби в цьому немає.

«Головна причина – амбіції тих політичних сил, які до цього спонукали. І я думаю, що вони хочуть не просто прийняти рішення щодо трьох законів, вони хочуть чогось іншого. Але, щоб багато не говорити на цю тему, я скажу так: коли була перша революція, друга, харчі та чай приносили бідні люди, які самі цього не мали. Але сьогодні ми цього не бачимо. Чому, бо не має довіри до тих політиків, які це організували, вони не мають достатньої підтримки суспільства, аби починати нову революцію»,– додав Леонід Козаченко.

Нагадаємо, 17 жовтня під Верховною Радою України відбувся мітинг із вимогою провести політичну реформу в Україні. Учасники акції протесту заявили про три вимоги до влади: ухвалення закону про вибори за відкритими партійними списками, створення антикорупційного суду та обмеження депутатського імунітету. Додамо, що на даний момент під стінами ВР й надалі перебувають мітингувальники.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:37:49