Новини » Львів 23 жовтня, 2017, 16:08
Для львівських школярів запустили спеціальну програму ІТ-підготовки

64 львівські старшокласники почали навчатися у програмі доуніверситетської підготовки, яка готує майбутніх фахівців ІТ ще зі школи. Розробили її у IT STEP University.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Тривалість доуніверситетської підготовки – 4 семестри (2 роки), кожен з яких має свою програму навчання. У першому семестрі студентам викладають такі дисципліни як англійська мова, риторика та основи веб-програмування.

Для викладання запрошено фахівців, які працюють зі студентами за найсучаснішими методиками, адже мають досвід практичної роботи в сфері ІТ.

Мета програми доуніверситетської підготовки – підвищити зацікавленість у навчанні, розвивати мотивацію для здобуття вищої освіти, а також допомогти школярам визначитись у майбутній спеціалізації в ІТ-індустрії.

На заняттях з веб-програмування студентів навчають розробляти статичні веб-сторінки сайтів, що є одним з інструментів напряму Front-End. Школярі займаються в класах, облаштованих усім необхідним обладнанням (сучасні комп’ютери, мультимедійні проектори тощо). Учасники програми підготовки відзначають доступність викладання та хорошу комунікацію з викладачами, які вміють знайти підхід до кожного.

Велика увага приділяється вивченню англійської мови як невід’ємного атрибуту професіонала в галузі ІТ і запоруки успіху в міжнародній співпраці. Як стверджує Оксана Довбуш, викладач англійської мови, студенти програми надзвичайно старанні і відкриті, що дає змогу результативно проводити заняття в форматі Speaking club.

Відгуки студентів свідчать про те, що вибір навчальних дисциплін виявився дуже вдалим, адже окрім спеціалізованих предметів, які формують так звані hard skills, введені предмети, які розвивають soft skills – гнучкість та критичність мислення, креативність, комунікабельність, уміння працювати в команді, бути презентабельним, а значить упевнено почуватися в сучасному світі.

Однією з таких дисциплін є риторика, яку викладає Оксана Калінська, фахівець у сфері комунікативних технологій. Під час занять кожен студент має змогу навчитися тонкощам ораторської майстерності, побороти свої страхи і невпевненість. За словами викладача, студенти із великим бажанням беруть участь у різноманітних комунікативних техніках.

Кожен семестр програми підготовки супроводжується розробкою проекту з фінальним його представленням та захистом. І тут оцінюватиметься як якість виконання, так і уміння його «продати». Теми проектів вибрані такими, щоб були близькими до потреб суспільства та цікавими для розробників.

За умови виконання в повному обсязі навчальної програми доуніверситетської підготовки, випускники отримають базовий набір знань у сфері ІТ, а також вмітимуть виявляти свої лідерські якості. Крім того, у випускників програми буде можливість навчатись в IT STEP University за програмою трирічного бакалаврату – тобто диплом про вищу освіту вони отримають вже за три роки, а не чотири, як інші студенти.

Важливою складовою програми доуніверситетської підготовки є безпосередні комунікації з реальним ІТ бізнесом. Студенти мають змогу відвідувати компанії, в яких занурюються в світ реальних відносин, а також спілкуватися з професіоналами, які стають додатковими мотиваторами для побудови успішної стратегії майбутнього.

Набір на програму доуніверситетської підготовки в IT STEP University досі триває, а з лютого почнуть діяти групи не тільки для учнів 10, а й для 9 класів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:45 :46