понеділок, 23 жовтня, 2017, 19:20 Політика
Борислав Береза: Люди не підтримали акцію протесту в Києві, бо там немає Майдану

Комусь не подобаються лідери акції протесту під ВРУ, комусь – її мета. Інші люди кажуть, що зараз АТО і вони підтримують владу. Але насправді того, що би приваблювало людей, Майдану, там немає.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Борислав Береза, відповідаючи на запитання ведучого, чи акція протесту під ВРУ спроможна привести до ухвалення тих законів, про які заявляли ініціатори та учасники акції протесту.

Нагадаємо, під стінами Ради й надалі перебувають мітингувальники. Учасники акції протесту обіцяють там залишатися, аж поки не виконають їхні умови. До попередніх вимог активісти додали закон про імпічмент президента. 

«Якщо ми говоритимемо про візуальні ефекти, то вони справді були досягнуті. Ця інформація «розірвала» інформаційний простір. Більше того, я можу сказати, що були такі брутальні акції, як побиття народного депутата Барни. Але я пам’ятаю, коли ми були на Майдані, йшов Чечетов і його взагалі ніхто не рухав», – каже нардеп.

А от щодо підтримки нинішньої акції протесту киянами та іншими людьми, то, за словами Борислава Берези, такої, як була на Майдані 2014-го, немає.  «Якщо говорити про підтримку та вплив, то підіть зараз на Грушевського й подивіться, скільки там людей», – закликав гість програми.

Народний обранець додав, що люди не підтримали акцію протесту під ВР через декілька причин: «Комусь не подобаються лідери цієї акції, комусь мета. Хтось каже, що мітингувальники назвали виключно три вимоги, і після цього приєднання стало неможливим. Хтось каже, що це не Майдан, мовляв, вони будуть чекати свого Майдан. Інші люди кажуть, що зараз АТО і вони підтримують владу. Але насправді, того, що би приваблювало людей, Майдану, в акції протесту немає». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 13:55:47