понеділок, 23 жовтня, 2017, 20:15 Політика
Борислав Береза: Акції протесту можуть допомогти, коли будуть масовими

Сьогодні люди вірять, що саме Майдан, чи якісь акції протесту можуть щось змінити. Та водночас люди забули, що такі акції можуть допомогти лише тоді, коли їх масово підтримає суспільство.Сьогодні люди вірять, що саме Майдан, чи якісь акції протесту можуть щось змінити. Та водночас люди забули, що такі акції можуть допомогти лише тоді, коли їх масово підтримає суспільство.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Борислав Береза (позафракційний).

«Зараз ми маємо дуже цікаву історію: незрозуміло, чи хтось хоче «примазатися» до цього протесту, чи ні, чи дійсно хтось щось робитиме. Але, що ситуація зовсім не прозора, це зрозуміло всім», – переконаний нардеп.

А от щодо мети акції протесту та чи була вона досягнута, то, на думку Борислава Берези варто подивитися на ситуацію з обох боків:

«Тут потрібно зауважити, що є інтереси суспільства та інтереси окремих політичних діячів. Ми добре розуміємо, що люди хочуть змін, що їх не задовольняє таке життя, вони хочуть чути не лише красиві промови та бачити виступи із заявами, що навколо лише вороги, люди хочуть якісних змін», – зауважив гість програми.

Натомість політики, як додав народний обранець, хочуть отримати політичні дивіденди.

«Тому люди і виходять на протести, щоб отримати ці зміни. Більше того, вони вірять, що саме Майдан зможе щось змінити, що протест, чи якісь акції протесту також можуть щось змінити. Але люди забули, що такі акції можуть допомогти лише тоді, коли їх масово підтримає суспільство, коли вони будуть масовими. А коли тисяча, чи п’ять тисяч людей приходять на дві години, це нічого не вирішить»,– вважає Борислав Береза.

Нардеп зауважив, що на кількагодинних мітингах виграють хіба що політики.

«Вони хочуть підняття рейтингів, щоби на виборах за них проголосували. І тоді вони концентрують навколо себе цей електорат. Про це також можна відкрито говорити»,– зазначив Береза.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:47:02