понеділок, 23 жовтня, 2017, 14:12 Політика
Акція під Радою спрямована на збереження Саакашвілі в інформаційному просторі, – експерт

Вимоги акції протесту занадто складні для розуміння навіть самих її учасників. Складається враження, що її метою є збереження імені Саакашвілі в українському інформаційному просторі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив експерт у сфері стратегічних комунікацій Денис Богуш.

«Я із самого початку говорив, що акція протесту під Верховною Радою дуже складна для розуміння. Її організатори не продумали, що з цим всім робити. По-перше, у них дуже складні вимоги, яких надзвичайно важко досягти однією дією. Окрім цього, там дуже складна історія із політиками, які туди вийшли», – розповідає Денис Богуш.

За його словами, із рейтингових партій там присутня лише «Самопоміч», згідно з соціологічними опитуваннями. У «Руху нових сил» відчутно нижчі рейтинги, а «Батьківщина» і лідер опозиції Юлія Тимошенко зовсім до цього не приєдналась.

«Юлія Володимирівна підтримала цю акцію, але таким же чином її можу підтримати і я. Вона підтримала протест виключно словесно, але до самих протестувальників не вийшла. Тому люди, які вийшли в перші дні, зрозуміли,  що немає логіки в цьому, і вони далі вже не виходять. Людям потрібне якесь зло, проти якого вони стоять. І вони зрозуміли, що його немає, а лідери акції не зовсім розуміють, які у них вимоги», – пояснює експерт у сфері стратегічних комунікацій.

Окрім цього, він зазначив, що ті вимоги, які є зараз, дуже складні для розуміння навіть для учасників акції.

«Наприклад, однією вимогою є антикорупційний суд. А яким він повинен бути? А якою має бути система виборів? Як виглядатимуть ці відкриті списки? Це доволі складні процеси, і лідери їх не продумали. Вони хотіли лише зробити гарний піар, і вони продовжують цим займатись», – вважає експерт.

На його думку, ця акція розрахована на збереження Міхеїла Саакашвілі у інформаційному просторі.

«Всі, хто підтримує це протест, саме цьому і сприяють. До речі, Саакашвілі не може балотуватись ні у президенти, ні у Верховну Раду, тому це взагалі доволі складна і заплутана історія. І я думаю, що всі, хто там стоять, не зможуть до кінця навести аргументи, чому вони це роблять», – заявив Богуш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:12:27