неділя, 22 жовтня, 2017, 5:30 Політика
Електорат Саакашвілі – це сільське населення, – Шеварднадзе

Головний електорат, який підтримує Мішу, це не міста. У містах відсоток підтримки невеликий. А у селах люди добріші, більш відкриті. У них нема такого доступу до інформації, як у місті. От приїжджає Саакашвілі туди, розповідає – йому на руку грає те, що він був президентом, був реформатором. Навіть деякі кияни на це купуються!

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 20:00-21:00) на телеканалі ZIK заявив Георгій Шеварднадзе, племінник екс-президента Грузії Едуарда Шеварднадзе, співробітник Нацполіції.

Ще однією перевагою Саакашвілі, як вбачає гість програми, є те, що він позиціонує себе як «єдиний, хто не боїться виступати проти». «І тому його партія може набрати досить велику кількість голосів і зайти в Раду…

Для Саакашвілі є ціль, і нема перепон. Він буде використовувати будь-які методи. Тому зараз обирає будь-яких соратників, навіть тих, на яких колись нападав», – каже пан Шеварднадзе.

Щоправда, якщо його партія не пройде у парламент – для Міхеїла Саакашвілі це буде кінець у політиці. Однак зараз, пояснює гість програми, Саакашвілі думає тільки про одне – повернення у велику політику. «Адже у нього була хороша нагода спокійно жити за кордоном, викладати. Та він хоче повернутися на політичну арену», – вважає Шеварднадзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:05:24