неділя, 22 жовтня, 2017, 4:10 Економіка
Експерти назвали зарплати українських топ-менеджерів

Експерти озвучили останні тренди українського менеджменту, з’ясувавши розміри прибутків керівників організацій вищого рівня ієрархії.

Зокрема, експерти зазначають, що кількість вакансій для топ-менеджерів поступово скорочується, адже роздувати адміністративний апарат тепер – собі дорожче, – йдеться на сайті Rabota.UA.

Останні тренди менеджменту: робити організаційну структуру максимально плоскою, зменшувати кількість управлінських рівнів, переходити до проектного управління. Плюс – багато роботодавців воліють вирощувати топ-менеджерів з власних співробітників. Можливо, саме в таких змінах і лежить причина падіння попиту на топ-менеджерів.

Динаміка кількості вакансій для топ-менеджерів на сайті rabota.ua

Ситуація у регіонах

Що стосується географічних місць, де «водяться вакансії» для керівників, традиційно головний роботодавець для керівників – Київ. Тут майже половина пропозицій. Для порівняння: в Харкові, який на другому місці, пропозицій для роботодавців уп’ятеро менше. Що цікаво, управлінців шукають і в інших країнах, принаймі, 2% вакансій мають зарубіжну прописку.

Структура вакансій і резюме для топ-менеджерів по регіонах

Лідери і аутсайдери

Найчастіше роботодавці шукають генеральних директорів – це кожна п’ята вакансія. Друге-третє місця з часткою в 17% ділять директора по персоналу і фінансові директори, далі з 12% вакансій – директора філій. Їм на п’яти наступають ІТ-директора. Найбільш вузька специфіка і мінімальна частка ринку у директорів з логістики – 1%.

Структура вакансій і резюме для топ-менеджерів за напрямками

Зарплати топ-менеджерів

Зарплати топ-менеджерів теж не можна назвати значними. Однак слід зауважити, що топ-менеджери – це саме та категорія вакансій, в якій компанії найрідше публікують інформацію про фінансову винагороду. Як правило, про найбільш «смачні» умови роботодавець і кандидат вважають за краще домовлятися безпосередньо на співбесіді. Тому рівень зарплат з таблиці нижче – скоріше орієнтовний.

Середні зарплати топ-менеджерів

Якщо підсумувати: ситуація для топ-менеджерів, які шукають роботу, останнім часом не виглядає оптимістично. Втім, більш сприятливим вважається працевлаштування по знайомству або через агентства – багатьом роботодавцям безробітний топ здається «збитим льотчиком», незважаючи на причини, які позбавили його роботи, – йдеться у статті.

Читайте також: Кому працедавці готові платити найбільше, – за даними Львівського обласного центру зайнятості

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 13:41:37