субота, 21 жовтня, 2017, 2:30 Політика
Юрій Дерев’янко пояснив, у чому криється підступ негайних перевиборів

Проводити негайні перевибори в Україні, не змінюючи правил та не сформувавши справедливі суди, не варто, бо нічого так і не буде досягнуто.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Юрій Дерев’янко.

Гість програми зауважив, що, коли запитати українців про те, як змінилися їхні доходи за останній рік, то відповідь буде вельми неприваблива.

«Але в нас є люди, громадяни України, у яких доходи зросли, наприклад, у громадянина Порошенка – його банк на 300 відсотків, наприклад, статки громадянина Ахметова стали на 2 мільярди доларів більші лише за останній рік», – заявив народний депутат.

Юрій Дерев’янко наголосив, що він виступає проти негайних перевиборів, адже, не змінюючи правила, не формуючи справедливі суди, а розпочати, на його думку, слід із антикорупційного, нічого так і не буде досягнуто.

«І якщо пан Барна говорить нам, що держава починає руйнуватися тоді, коли починають брехати, то, на превеликий жаль, першим почав нам брехати пан Порошенко. І тому він почав руйнувати довіру, найголовніше та найцінніше, що у нас було після Майдану – це довіру до будь-яких інституцій», – заявив гість програми.

Юрій Дерев’янко додав, що тоді, коли люди вийшли на акцію протесту з вимогою завершувати цю брехню, закликав їх підтримати.

Письменник та публіцист Сергій Дацюк зауважив, що він тричі бачив, як політично помирала влада у 1998 році, 2004-му та 2014 році. Гість програми зауважив, що виокремив ознаки, які про це свідчать. Так, це відмова від персональної відповідальності, нещирість, гра, дріб’язковість, відмова від розмови по суті.

«Коли розмова по суті вже неможлива – це кінець. Цій владі кінець. Сьогодні я це побачив, бо розмова по суті вже неможлива», – заявив Сергій Дацюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:24:14