субота, 21 жовтня, 2017, 4:33 Світ
У Німеччині дикі кабани нападають на людей: є постраждалі

У землі Шлезвіг-Гольштейн агресивні дикі кабани накидаються на людей і псують автомобілі.

Про інцидент інформує радіо NDR, – повідомляє Укрінформ.

«У центрі Хайде дикі свині викликали переполох», – повідомляє ЗМІ.

За даними поліції, двоє дорослих тварин бігають у районі ринкової площі та міського мосту. Кабани агресивні. На момент виходу новини в ефір один з кнурів знаходився у будівлі банку Sparkasse.

Влада просить автомобілістів залишатися в машинах, місцевих жителів – у будинках і магазинах. Пішохідна зона оточена. Поліцейські і єгері намагаються нейтралізувати непрошених гостей міста.

Свідки розповіли про жінку, яка лежала на асфальті і кричала, її штани були розірвані. Чоловікові кабан відкусив кінчик пальця. В цілому поранення отримали не менше чотирьох людей. Також було пошкоджено декілька автомобілів.

Подібні випадки у Німеччині не рідкість. Так, у січні серед білого дня у Берліні дикий кабан кидався на людей, після чого був застрелений, а в м. Зігені (земля Північний Рейн-Вестфалія) хряк бігав по людній і наповненій машинами вулиці, а коли його почав переслідувати патрульний поліцейський автомобіль, пробив скло перукарні і спробував сховатися у задніх кімнатах приміщення. Поліція також застрелила кабана.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:48:44