субота, 21 жовтня, 2017, 1:10 Політика
Саакашвілі: ми будемо проводити акцію «Україна після Порошенка»

Найближчим часом акції протесту перетворяться на освітні лекції та виставки на тему: «Україна після Порошенка». До того ж, протестувальники будуть обговорювати, ким стануть «300 спартанців», що замінять нинішню владу.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив лідер політичної партії «Рух нових сил» Михеїл Саакашвілі.

«Окрім трьох важливих питань, на мітингу ми відстоюємо право України існувати після Порошенка. З таким лозунгом ми стартуємо від завтра. Я особисто розказуватиму, як за 70 днів змінити закони на краще. У будь-якому разі ми багато говоритимемо про те, як побудувати систему без олігархів, з нормальною інфраструктурою, виховуючи інтелігенцією», – розповідає політик.

Він додає, що також лекції зачитають Мустафа Наєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук і гості з США.

«Ба, навіть більше! Люди із української діаспори в США прийдуть поспілкуватись. Тобто, найближчим часом ми хочемо провести освітницьку діяльність. Також схематично показати, як виглядатиме енергетична, медична, інфраструктурна, освітня галузі після Порошенка», – говорить лідер політичного руху.

На думку Саакашвілі, Порошенко незабаром покине президентське крісло. Це має відбутись без ексцесів і кровопролиття.

«Порошенко має покинути посаду настільки швидко, наскільки це буде комфортно для суспільства. Він має піти спокійно. Тому, ми вже готуватись до того, щоб не поміняти шило на мило. Треба, щоб нове покоління українців прийшло до влади», – зауважив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:50:21