Новини » Політика

Нардеп від БПП: Мажоритарка є дуже шкідливою для української політичної системи

Те, що мажоритарка в Україні є страшно шкідливою для української політичної системи, це доконаний факт.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат Україні від БПП Аркадій Корнацький.

«Я хотів би зазначити, що жоден із тих законопроектів про вибори народних депутатів, які мали б впровадити нову виборчу систему, насправді, не вирішують питання виборчих списків. Навіть, найкращий із них, той, що розроблений відповідним пакетом реформ, я його називаю «анімаційним», він, зокрема, був внесений народними депутатами від БПП та Чумаком», – розповів Аркадій Корнацький.

Нардеп пояснив, що законопроект про вибори є недосконалим через те, що там прописано, що вибори відбуватимуться за пропорційною системою.

«А також, вибори відбуватимуться за загальнодержавними та регіональними списками. Там немає і слова про відкриті списки. Там також немає поняття, для кого відкриті списки. Тому й не було жодного досконалого законопроекту. А це говорить про багато, зокрема, що влада і так звані опозиційні політики на цьому полі дуже шахраюють», – заявив гість програми.

Аркадій Корнацький додав, що він вкотре переконується, що для української політичної системи мажоритарка є дуже шкідливою.

«Те, що мажоритарка в Україні є страшно шкідливою для української політичної системи, це доконаний факт. Я сам мажоритарник і я три рази обирався по цій системі, тому я прекрасно знаю, що це таке: заходить людина, яка має потужні фінанси і починає купляти людей, або ж технологів, які просто обходять малодосвідчених місцевих лідерів громадської думки»,– зазначив нардеп.

 

 

Loading...