субота, 21 жовтня, 2017, 3:21 Політика
Нардеп БПП: Зараз найбільше розвалює країну зсередини саме влада

Сподіваюся, що Порошенко, роблячи зараз гучні заяви, переймається саме долею країни, а не своєю власною. Однак зараз я не бачу нікого в його оточенні, хто б міг підказати йому правильні висновки.

Про це зазначив народний депутат України Аркадій Корнацький у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Дійсно, Україну намагаються розвалити як зовні, так і зсередини. Але я не тільки переконаний, а точно знаю, що зараз найбільше розвалює краю зсередини саме влада. Ще від самого початку приходу цієї влади я, будучи у БПП, наголошував, що ми робимо не те, що обіцяли», – наголосив Аркадій Корнацький.

Так, на думку нардепа, до поступового розвалу країни призводить так звана реформа місцевого самоврядування.

«Я все ж сподіваюся, що Порошенко, роблячи зараз гучні заяви, переймається саме долею країни, а не своєю власною. Однак зараз я не бачу нікого в його оточенні, хто б міг підказати йому правильні висновки. Адже для Порошенка це був перший тривожний сигнал. І люди знову можуть так само швидко зібратися, якщо повториться ганебна ситуація у Верховній Раді, тому не треба сподіватися, що протести вже вичерпані й суспільство поступово вгамується», – зауважив Корнацький.

Натомість на думку народного депутата України Сергія Шахова, страйки під Верховною Радою свідчать про початок виборчої кампанії, і це називається популізмом. Відтак, політики сьогодні більше готуються до виборів, аніж думають про населення, яка страждає від бідності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:23:40