субота, 21 жовтня, 2017, 5:27 Суспільство
Маразми дня: «непокірний» Мураєв боїться страти, а США окупують «ДНР»

Почнемо з торжества парламентського абсурду. Екс-оппоблоковець Євген Мураєв вирішив підлити масла у вогонь депутатських страхів перед зняттям недоторканності, заявивши в ефірі NewsOne, що відразу ж після прийняття відповідного закону всіх непокірних депутатів тут же страчують.

Про це повідомляє rupor.info.

«Як тільки з депутатів буде знята недоторканність – всі незручні, що говорять правду, що припускають альтернативну незручну модель для правлячої коаліції, будуть страчені миттєво. Вдумайтеся, немає недоторканності, її не існує: є особливий порядок притягнення до відповідальності, справу може порушити тільки генеральний прокурор, він повинен внести відповідне подання до профільного комітету, там повинні подивитися на спроможність доводів, а потім верховна рада голосує за зняття недоторканності», – лякав Мураєв своїх побратимів з блакитного екрану.

Попутно колишній оппоблоковець заявив, що скасування недоторканності потрібне Президенту, щоб отримати ще один важіль тиску на парламент.

«Якщо ми хочемо отримати повний пакет, який дозволить управляти депутатами і по суті перетворить Порошенка в монарха, то потрібно знімати недоторканність зараз», – прокоментував Мураєв.

Воно, звичайно, в цих страхах є свій резон: стратять там «незручних» депутатів або не стратять, але ось гостинні нари українських СІЗО світять дуже багатьом. Причому дуже навіть не по президентському списку бажань, а по справі, бо, як влучно зауважив ще багато років тому Лесь Подерв’янський, «половина депутатов прийшла до цього залу з тюрми, а по іншій половині тюрма плаче». З іншого боку, якийсь тухлий монарх з Петра Олексійовича виходить: адже якраз щодо президентського законопроекту скасування недоторканності запланована аж через три роки – коли вже точно або віслюк здохне, або падишах. Ну і з впровадженням в КК страти теж якось ніхто не поспішає нічого вирішувати, так що ешафот нашим обранцям, на щастя, поки що не загрожує.

Хоча, може бути, і не на щастя, а на жаль.

«Ми прийдемо»

Ну і нарешті – п’ятнична родзинка. Сепаратистський телеканал «Юніон» випустив ролик про те, що ВСУ нібито розкидають над Авдіївською промзоною листівки з портретом міністра оборони США Джеймса Меттіса і написом «Ми прийдемо. Скоро».

«Виявляється, знайшли тільки через кілька будинків таку ось листівочки... ну,взагалі, всього лише в трьох місцях.... Звідси промзона десь два з половиною кілометри. Сюди спокійно долітають автоматні кулі, буває, свистять прямо над головами», – заявляє на відео чоловік, представлений як житель міста Ясинувата, до якого нібито долетіли листівки з Авдіївської промзони.

Здається, на цей раз сепаратисти промахнулися з фейком: американська окупація – це вже, вибачте, на межі фолу. Того гляди, хтось із місцевої вати зрозуміє, що в імперіалістичній Америці пенсії «трохи» вищі будуть, ніж в улюбленій нерозділеним коханням Рассєє-матінці» – і що тоді накажете робити з російським світом? Тут і так суцільна біда: Путін ввів, але не одружився, так що не виключено, що Меттіс з Трампом в цьому сенсі можуть здатися куди привабливіші.

Читайе також: Стеж за базаром: російська чиновниця від культури «культурно» закрила рот колезі

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:39:49