субота, 21 жовтня, 2017, 23:00 Суспільство
Георгій Шеварнадзе пояснив, чому оселився саме в Україні

По лінії матері наші родичі з Житомирської області – бабця. Тому я сюди періодично їздив. Село Березівка – хочу поїхати туди, подивитися, взяти свідоцтво про народження. Я не планував в Україні залишатися, адже жив у Швейцарії довгий час, мав посвідку на постійне проживання. Але познайомився тут зі своєю майбутньою дружиною і залишився.

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 20:00-21:00) на телеканалі ZIK заявив Георгій Шеварднадзе, племінник екс-президента Грузії Едуарда Шеварднадзе, співробітник Нацполіції України.

Гість програми зізнався, що його дружина просила переїхати сім’єю назад у Швейцарію, до Женеви. «Коли ти говориш такі речі у приватній бесіді – це одне, на телебаченні – інакше, бо люди думають, що це фарс. Але насправді я полюбив цю країну, мені сподобалось саме тут. Тому я і залишився», – пояснив пан Шеварднадзе.

Співробітник Нацполіції висловив думку, що треба мати повагу до країни, у якій проживаєш і провів аналогію між собою і Саакашвілі. «Його прийняли тут нормально. У нього були тут всі можливості. Але набратися такої наглості і лізти на керівні посади… В Україні мають правити українці – це нормально, і я це кажу як грузин», – зазначив Шеварднадзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:48:51