субота, 21 жовтня, 2017, 21:40 Події
Георгій Шеварднадзе розповів про своє ставлення до аварії в Харкові

Харківське ДТП, у якому загинуло п’ятеро осіб – це страшна трагедія. Я вважаю, що злочин не має конспірологічного характеру, а згідно розслідувань винною є Олена Зайцева.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK) заявив співробітник національної поліції України Георгій Шеварднадзе.

«Я вважаю, що розмови довкола харківського ДТП набувають конспірологічного характеру. Проте варто наголосити на тому, що це справді жахлива трагедія. Мені дуже шкода, що так сталося, адже смерть – це особливо страшно», – говорить гість програми.

Георгій Шеварднадзе наголошує на тому, що трагедія набрала масштабного розголосу, оскільки навіть у зарубіжній пресі є повідомлення про цю аварію.

«В ході розслідувань, експерти визнали винною Олену Зайцеву. Щиро кажучи, я не особливо слідкував за цим: читав новини про ДТП, але не вдавався в деталі. Страшний злочин і трагедія – у такий спосіб я можу все це охарактеризувати. Не хочу давати далі будь-які коментарі, не знаючи що саме там відбулось», – каже співробітник національної поліції України.

Читайте також: Винуватиця ДТП у Харкові надіється, що сім’ї постраждалих візьмуть від її батьків допомогу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:53:17