субота, 21 жовтня, 2017, 21:30 Світ
Георгій Шеварднадзе розповів про конфлікт Саакашвілі з грузинським олігархом

На відміну від Бадрі Патаркацишвілі Бідзіна (Іванішвілі, – ZIK) нікуди не ліз. Міша витяг його і змусив піти у політику. Іванішвілі взагалі особа не публічна. Він давав багато грошей на поліцію, реформи. Але, швидше за все, Саакашвілі просто захотів більше.

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 20:00-21:00) на телеканалі ZIK заявив Георгій Шеварднадзе, племінник екс-президента Грузії Едуарда Шеварднадзе.

Ведуча Тетяна Даниленко уточнила: «Тобто на грузинські реформи в тому числі скидалися і грузинські олігархи?».

Пан Шеварднадзе відповів: «Розумієте, це було добровільно-примусово. Деякі, які повернулися до Грузії, справді вірили, що щось буде. Але люди ж не дурні».

Племінник Едуарда Шеварднадзе акцентував і на тому, що багато грошей команда Саакашвілі залишила собі. «Звідки у Саакашвілі були гроші, аби запрошувати масажистку? Він жив на дуже широку ногу, ні в чому собі не відмовляв.

Лі Куан Ю вів досить аскетичне життя, а Саакашвілі жив на широку ногу. От один з міністрів оборони часів війни 2008 року пішов з посади, а потім раптово став власником мережі АЗС. Ну як? Саакашвілі просто дуже хитро працював із фондами, забирав гроші.

Подивіться, як він одягнений, який у нього годинник. Він і його команда дуже добре вдягнені 500-1000 доларів. Ну звідки це в них?», – запитує Георгій Шеварднадзе.

Читайте також: Саакашвілі і Тимошенко використовують молодих політиків у власних цілях

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 21:57:40