субота, 21 жовтня, 2017, 22:05 Політика
Георгій Шеварднадзе про протести під ВРУ: Міхо потрібне шоу

Я маю велику надію, що акції протесту за участі Саакашвілі не стануть успішними. Все тому, що цей політик немає моральних цінностей і думає лише про шоу.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK) заявив співробітник національної поліції України Георгій Шеварднадзе.

«Я вважаю, що чистих людей є дуже мало. Тому, мені не подобається, коли така людина, як Саакашвілі збирає навколо себе людей, які вірять у зміни. Моя думка випливає з того, що приблизно можу спрогнозувати особисті наміри цього політика. Він не є тією особою, яка б мала моральні цінності, бажання щось змінити. Саакашвілі – це простий популіст», – говорить Георгій Шеварднадзе.

Гість програми підкреслює, що на акції люди постійно провокують владу і політику. Звідси випливає те, що Саакашвілі хоче привернути до себе увагу.

«Міхо треба шоу. Він хоче показати, що його пресують і б’ють. Нічого нового в цій тактиці нема. Я ніколи не забуду той момент, коли він увірвався у парламент, де був мій дядько і тим часом пив чай. Саакашвілі схопив його чашку відсьорбнув звідти. Як це пояснити? Ця людина деколи веде себе, як дивак. Коли ж виходили грузини проти нього – їх розігнали і побили», – коментує експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:12:50