субота, 21 жовтня, 2017, 1:50 Політика
Фірсов: Нині на акцію вийшли не заради третього Майдану, а задля виконання вимог другого Майдану

Українці вийшли нині вийшли на акцію протесту не тому, що країні потрібен третій Майдан, а тому, що в країні потрібно виконати вимоги другого Майдану.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат VII-VIII скликань Єгор Фірсов.

Громадський діяч Ліза Богуцька заявила, що нині в Україні відбувається злам старої системи і заміна її на нову.

«І від нас, тільки від нас залежить – буде далі Порошенко, чи не буде, буде ця рада з Барною і Гончаренком, чи не буде. Від нас це залежить. Виходьте всі до Верховної Ради, хто мене чує, бо зараз це загострення, і далі буде повторюватись це загострення», – наголосила вона.

Народний депутат VII-VIII скликань Єгор Фірсов наголосив, що на акцію нині вийшли не тому, що країні потрібен третій Майдан, а тому, що в країні потрібно виконати вимоги другого Майдану.

Єгор Фірсов заявив, що, разом з тим, він проти дострокових виборів тому, що не хоче майже такого ж наступного парламенту, яким є діючий. Тож, на його думку, насамперед потрібно змінити систему потрапляння депутатів до Верховної Ради України.

«Ви всі бачили Мосійчуків, які беруть хабарі на відео, Розенблатів – фільм навіть НАБУ зняло», – нагадав політик.

Третьою вимогою, наголосив він, є створення антикорупційного суду. Політик обіцяв, що акція триватиме до того моменту, поки всі вимоги не будуть виконані.

«Ми будемо залишатись на площі Конституції під будівлею Верховної Ради, поки ці вимоги не будуть прийняті», – зазначив Єгор Фірсов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 07:57:32