п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 14:41 Політика
З віртуальною політикою нас чекатимуть віртуальні економіка та країна, – експерт

Україні не потрібні білборди з політичною рекламою. Якщо якась політична сила хоче пояснити громадянам, чим її позиція та план розвитку країни кращі, ніж в опонентів, нехай виходять на політичні дебати. А якщо вони продовжуватимуть займатись віртуальною політикою, у нас будуть віртуальна економіка та віртуальна країна.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політтехнолог Віталій Бала.

«Я вже дуже давно займаюсь виборами, а вперше ще 30 років тому був головою виборчої комісії. Я побачив, що таке вибори і як вони можуть проводитися. Я розумію, чому нардепи не хочуть відміни «мажоритарки». У них же два тижні передбачено на роботу у виборчих округах, а без цього вони не зможуть пояснити, чому не ходять на роботу», – каже Віталій Бала.

За його словами, можна побачити, що завдяки мажоритарній системі у політику проходять люди, які жодного уявлення не мають, що це таке.

«Не має депутат вищого законодавчого органу займатися питаннями округу, це обов'язки місцевої влади. Ми ж говоримо про децентралізацію. Тому нонсенсом виглядає їхня пропозиція виборів до парламенту за «мажоритаркою», а до місцевих органів влади за пропорційною системою. До такого ще додуматися треба», – вважає політтехнолог.

Він переконаний, що вищий законодавчий орган повинен перш за все нести політичну відповідальність за свої дії. А її можуть нести виключно політичні партії.

«А стосовно політичної реклами, я вважаю, що для донесення до народу своєї позиції кандидати в президенти чи народні депутати повинні виходити на політичні дебати, а не вішати білборди з рекламою. Тоді вони будуть, дискутуючи зі своїм опонентом, пояснювати всім громадянам, в чому вони відрізняються від інших. А якщо вони і далі займатимуться віртуальною політикою, нас чекатиме віртуальна економіка, а потім віртуальна країна», – заявив експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:38:41