п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 22:15 Політика
Єгор Соболєв заперечив інформацію про свою зустріч з Президентом

Чи відбудеться зустріч з Президентом Петром Порошенком? Якщо це потрібно для творення закону про антикорупційний суд, ми його розробили, але такого запрошення не було.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України («Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв, відповідаючи на запитання ведучої.

Ведуча програми Тетяна Даниленко запитала у Єгора Соболєва, чи правдивою є інформація, що Президент України Петро Порошенко запросив його на зустріч.

«А звідки у вас така інформація?», – дивується гість програми.

Водночас Єгор Соболєв зазначає, що він особисто дуже просить голову ВРУ Андрія Парубія, аби саме той зустрівся із Порошенком.

«Я щодня зустрічаюся з головою Верховної ради, щодня. І я вважаю, що Андрій Парубій, який пройшов Майдан, був його комендантом здатний зрозуміти, що насправді відбувається. Не читати «Українську правду» та інші дурощі, а реально зрозуміти, що ж відбувається. Я дуже прошу Андрія, щоби він говорив із Президентом, щоби він говорив з міністром внутрішніх справ, з секретарем РНБО, до речі, всі вони теж були на Євромайдані, що це неправда, те, що пишуть. Це реальна вимога реальних людей. І будь-які напади на цих людей, можуть призвести до страшних наслідків як для держави, так і для її нинішнього керівництва», – зазначив Єгор Соболєв.

Нардеп додав, що попри сварки зі спікером ВРУ, Парубій уважно слухає його «меседжі» та передає їх Порошенку.

А от на запитання ведучої, чи таки відбудеться зустріч Президента з Єгором Соболєв, нардеп відповів наступне:

«Зустріч з Президентом Петром Порошенком ти маєш на увазі? Якщо це потрібно для творення закону про антикорупційний суд, ми його розробили, але такого запрошення не було», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:24:27