Новини » Політика 20 жовтня, 2017, 23:58
Єгор Соболєв відповів на запитання про запити ZIKу щодо Садового

Два роки тому, у Комітет ВР з питань протидії корупції журналісти відправили розслідування стосовно можливих корупційних дій Садового. Жодної відповіді телеканал не отримав. Водночас, з’ясувалось, що запит був відправлений до Віктора Шокіна. Оскільки, займатись розслідуваннями уповноважена Генеральна прокуратура.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив нардеп Єгор Соболєв.

Нагадаємо, два роки тому телеканал ZIK відправив офіційний запит голові Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Єгору Соболєву. У листі було прохання оцінити фільм «Таємниці ратуші», у якому Садового підозрюють у корупції, а також зустрічі із помічницею Гіркіна. Протягом двох років, журналісти від нардепа не отримали жодної відповіді.

«Журналісти не відправили до Комітету ВР з питань протидії корупції запит стосовно Садового. Це були питання на кшталт того, як було придбане обладнання для стадіону «Львів». В будь-якому разі, я ці звернення відправив до Генеральної прокуратури, тоді цією справою мав зайнятись Віктор Шокін. Все тому, що у листі журналісти просили надати таку інформацію, якою не володів наш комітет», – пояснює політик.

Нардеп наголошує, що Комітету ВР з питань протидії корупції існує для того, щоб виявляти корупцію в рішеннях парламенту.

«Ми контролюємо, щоб Верховна Рада не ухвалювала законів, які породять корупцію. Конкретними злочинами посадовців займається Генпрокуратура і Антикорупційне бюро. Наш комітет створює законодавство, для того, щоб вони вище перераховані органи були незалежними, а корупціонери отримали вирок», – наголосив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 05:27 :59