п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 13:55 Політика
ВР досі не зуміла отримати від уряду стратегічної програми розвитку країни, – Голомша

Найбільша проблема України – у приватизації стратегічних об’єктів та підприємств. Йдеться і про газові компанії. Якби не це, комунальні тарифи були б значно нижчими.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив  екс-заступник Генпрокурора Микола Голомша.

«Україна є парламентсько-президентською державою, та Верховна Рада досі не змогла «осідлати того коня», якого мала б. За три роки вона так і не зуміла отримати від уряду стратегічну програму розвитку країни та економіки. Тож це скликання потрібно розпускати», – розповів Голомша.

Разом із тим він наголосив: найбільшою проблемою для України є те, що чимала кількість стратегічних об’єктів – приватизовані. Тому й ціни на їх товари – завищені, адже уся бухгалтерія працює через посередників.

«Я хотів би звернути увагу на те, що Америка гарантує своїми природними ресурсами соціальні виплати і пенсії. В Україні ж 18 тисяч родовищ – у приватній власності. Йдеться про газ та електроенергію, та на цьому, чомусь, ніхто не наголошує. Однак тарифи могли б бути значно меншими. Ми ж вважаємо, ті гроші, що йдуть на відкати і хабарі від бізнесу та монополістів, повинні надходити у фонд нації», – наголосив він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:38:05