п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 14:35 Політика
Владі потрібно виконати обіцянки, бо Майдан повториться, – Бала

Зважаючи на мітинг, один невірний крок влади може спровокувати вибух масштабів Революції Гідності. Адже суспільство переживає не втому чи апатію, а агресію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) політтехнолог Віталій Бала.

«Всі ми пам’ятаємо, що спричинило Євромайдан. Спочатку все було мирно – студенти із прапорцями, звідусіль лунала українська музика. Проте силовий розгін протестуючих став спалахом і породив революцію. У сьогоднішніх подіях потрібно віддати належне Авакову. Не знаю, чи сварився він із Порошенком, але дуже добре, що влада, а саме силовики, не вступили у контакт із людьми», – говорить експерт.

Гість програми вважає, що Революція Гідності стала кульмінацією, а не кінцем руху протесту. Суспільство налаштоване агресивно, тому мітинги продовжуються.

«На мою думку, 1 грудня в Україні розпочався протестний рух. Це феномен, який ще не завершився. Те, що ми називаємо Революцією Гідності – кульмінація. Це був певний етап, який не виконав свої завдання. Водночас протестний рух нікуди не зник. Нинішні події – один з його проявів», – коментує  Віталій Бала.

Політтехнолог підкреслив, що зараз суспільство вороже налаштовано до влади.  

«Ви, мабуть, теж відчуваєте, що у нас не проста апатія, яка була при правлінні Януковича, а агресія. У мене таке враження, що саме розчарування призведе до вибуху. Владі достатньо зробити один незрозумілий крок і події можуть перетворитись на Майдан. Тому, аби уникнути проблем, політикам слід виконати всі обіцянки», – каже Віталій Бала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:23:25